DİYARBAKIR KULP İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FATİH KAYA´NIN 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ FATİH KAYA´NIN 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

     17 Eylül 2018 tarihi itibari ile başta geleceğin teminatı olan öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz yeni eğitim öğretim yılına başlamanın heyecanı içerisindeler.  Öğrencilerimiz öğretmen ve arkadaşlarına tatilden sonra kavuştukları için sevinçliler.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

     Geleceğe ışık tutacak olan öğrecilerimizin yetiştirilmesinde büyük bir gayret göstereceğinize gönülden inanıyorum. Öğrencilerimizi iyi bir şekilde yetiştirip geleceğe  hazırlayacak olan sizlere büyük görev düşmektedir.Çocuklarımızın eğitim öğretim hayatında en büyük destekçileri ailelerinden sonra sizlersiniz. 

Sevgili Öğrencilerimiz;

     Bu eğitim-öğretim yılında derslerinizde başarılı olmanızı, kişisel gelişiminize katkı sağlayacak sportif, sanatsal faaliyetlerde  yer edinmenizi canı gönülden isterim. Sizler bizim umut ışıklarımızsınız. Sizler için eğitim yuvası olan okullarımızda öğretmenlerimizi kendinize rehber edininiz, kendinize ve çevrenize faydalı bireyler olmak için elinizden gelen çabayı gösteriniz.

Değerli Veliler;

     Çocuklarımızın yetişmesinde siz değerli velilerin katkısı oldukça büyüktür. Öğretmen ve okul yönetimi ile sürekli iş birliği içerinde olmanız çocuklarınız için olumlu olacaktır.

     Bu duygu ve düşüncelerle 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

 

 

Fatih KAYA

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Kat2 Yeni Mah.KULP - 0412 8312001-8312611

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.